info@elpramo.cz

+420 230 234 292

O chytrých nebo inteligentních budovách bylo napsáno již mnoho definic a marketingových textů.

Zákazníka a jeho potřeby a spokojenost klademe vždy na první místo. Máme za sebou stovku individuálních realizací rodinných domů a víme, že nic není problém zautomatizovat. Naše řešení a kvalita zpracování Vám přinese skutečný komfort. Svezte se námi první třídou ve Vašem chytrém domě.

 

 

Co pro Vás můžeme udělat?

 

 

Chytrá domácnost je trendem bydlení budoucnosti a nejde jen o výstřelky moderní doby, jako různá automatická barevná světla či 3D televize. Jedná se o čistě praktické vychytávky, které Vám zpříjemní bydlení. Skutečně chytrá instalace vzájemně sloučí všechny technologie v domě (tepelné čerpadlo, plynový kotel, klimatizaci, vzduchotechniku, řízení bazénu, hospodaření s vodou, atd.) a Vy se nemusíte o nic starat. V případě poruchy Vám přijde notifikace (výměna filtru VZT, porucha čerpadla) nebo Vám přímo zajistíme servis, a to ještě dřív než se vrátíte z dovolené.

 

Chytrý dům Vám tak nejen nabízí pohodlnost ve smyslu ovládání domu z pohodlí Vašeho mobilního telefonu, příjemnou klimatickou a světelnou pohodu, bezpečnost Vaší rodiny a majetku díky sofistikovaným systémům, ale i ekologičnost a ušetření nákladů za bydlení.

 

Obraťte se na leadra v oboru a přesvědčte se sami.

 

 

Proč s námi?

ELPRAMO s.r.o.

Nademlejnská 600/1

198 00 Praha 9 - Hloubětín

 

IČO: 28187903

DIČ: CZ28187903

 

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl odeslán.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, za účelem poptávky služeb.

Kontaktujte nás

+420 230 234 292

info@elpramo.cz